Tuesday, March 29, 2011

Re: { Makmal-Sains } Fw: Fwd: Fw: [sahc1974] FW: Scenes of Malaysian life

Best tengok gambar yang pelik2 tentang ragam manusia tapi yang kemalangan tu takut pulak...

--- On Sun, 3/27/11, chella vasan <chella5727@yahoo.com.my> wrote:

From: chella vasan <chella5727@yahoo.com.my>
Subject: { Makmal-Sains } Fw: Fwd: Fw: [sahc1974] FW: Scenes of Malaysian life
To: arasuwarma_@yahoo.com, faisal6782@gmail.com, Makmal-Sains@yahoogroups.com, "ambarasan" <ambarasan6@gmail.com>, "bala changloon" <balachanglun@yahoo.com>, "faisal ahmad" <faisal6782@mail.com>, "jothy mama" <sivajothi_95@yahoo.com.my>, "kalidas" <kally6167@yahoo.com.my>, "kiliyarasi yarasi mama" <kiliyarasi@yahoo.com>, "S.K.Sures Subramaniam" <ssures21@yahoo.com.my>, "shan" <Blackganja@gmail.com>, "valar uum" <valar_537@yahoo.com>
Date: Sunday, March 27, 2011, 12:05 AM



----- Forwarded Message ----
From: mani vengidasamy <maneeraz@yahoo.co.uk>
To: avtars28@gmail.com; Deva Malar <devaastrologer@gmail.com>; Devaraj PC7 <devarajvelaisamy@yahoo.com>; Gopi <dsgophekar.raaj@gmail.com>; Maniam ITAS <dvmaniam@yahoo.com>; Nalini <dancin_angel16@yahoo.com>; Rubani Devaraj <d_rubani@yahoo.com>; fitza7076@gmail.com; gap1_62@yahoo.com; Ganesan V <ganesan144@yahoo.com>; yogi bala <githa290785@yahoo.com.sg>; Jaya Vanaja <jaya1554@hotmail.com>; Krishnan a/l Vengidasamy <krishnan@utar.edu.my>; Raj V V <vvraj02@gmail.com>; Veloo PC7 <vel_ttm@yahoo.com>; Vijay Kom <vj_5971@hotmail.com>
Cc: Amuthan Rajah <sai_amut@yahoo.com>; Natha Jali <sazali58@gmail.com>; Sjn Murali BW TUDM <muralie1972@yahoo.com>; Soma BM <soma_912@hotmail.com>; Sooria <sooriakumar.madhavan@seagate.com>; Karamjit <karamjit.s62@gmail.com>; Krishnan Jitra <krishmal1950@yahoo.com>; chella5727@yahoo.com.my; chesoh_5553@yahoo.com; Kannan Jitra colleage <kannan0808@yahoo.com>; Ramesh Neetha <rameshneetha@gmail.com>; Rudy Rorer <RRohrer@pilatus-aircraft.com>; Mazlan Affmace <mazavio@yahoo.com>; Mej Philip <philipjoe72@yahoo.com>; Othman PC7 <manothman2008@yahoo.com>; Sjn Murali BW TUDM <muralie1972@yahoo.com>; Param Thambi <param.parames@yahoo.com>; Veloo PC7 <vel_ttm@yahoo.com>; rmanmy@gmail.com; Therumoorthi <theru61@hotmail.com>; W.Mani Wadiapan <maniwadiapan@yahoo.com>
Sent: Saturday, 26 March 2011 15:38:31
Subject: Fw: Fwd: Fw: [sahc1974] FW: Scenes of Malaysian life


 Subject: FW: [sahc1974] FW: Scenes of Malaysian life






 
 
 








































































































 











No comments:

Post a Comment

Post a Comment